Bakary Sako chce grać w Premier League

27-letni skrzydłowy Wolverhampton Wanderers, Bakary Sako przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest on bardzo zadowolony z zainteresowania ze strony klubów Premier League, ponieważ jego nadrzędnym celem jest gra właśnie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Bieżący sezon ligowy jest dla reprezentanta Mali bardzo udany. W 41 spotkaniach strzelił on 15 bramek oraz zanotował siedem asyst. W efekcie przyciągnął on uwagę wielu klubów, które będę w lecie próbowały przekonać go do gry w ich szeregach. W gronie potencjalnych zainteresowanych wymienia się między innymi West Bromwich Albion, Stade Rennais, Nottingham Forest, czy też Aston Villę.

Warto zaznaczyć, iż kontrakt Bakary’ego Sako z Wilkami (barw klubu broni od 2012 roku) wygasa wraz z końcem czerwca bieżącego roku, tak więc będzie można pozyskać go bez kwoty odstępnego.

– Jestem zadowolony z mojej gry w zakończonym nie tak dawno sezonie. Niestety jestem bardzo smutny, bo nie wiem jaką decyzję podejmę w lecie – stwierdził piłkarz w wywiadzie dla oficjalnej stronie klubu.

– Mam kilka ofert z Premier Legaue. Starają się o mnie także kluby z zagranicy, ale ja preferuję grę w Premier League – dodał Bakary Sako.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…