Baraże o Premier League: Ipswich Town zremisowało z Norwich City

W drugim meczu barażowym o awans do Premier League Ipswich Town zremisowało na własnym stadionie z Norwich City 1:1 (1:1).

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił w 41. minucie Jonny Howson, który popisał się mocnym i przede wszystkim precyzyjnym uderzeniem z lewego sektora boiska. Do wyrównania tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę doprowadził Paul Anderson. 26-letni Anglik przejął odbitą przez bramkarza gości futbolówkę i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

W barwach gospodarzy od pierwszej do ostatniej minuty występował Bartosz Białkowski, dla którego był to mecz numer 34 w bieżącym sezonie. Rywalizacja rewanżowa pomiędzy oboma zespołami odbędzie się 16 maja na Carrow Road.

W pierwszej parze półfinałowej o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii Brentford mierzy się z Middlesbrough. W pierwszym starciu, które odbyło się w piątek, na wyjeździe lepsi okazali się gracze Boro, którzy wygrali 2:1.