Bartosz Iwan: Przenosiny do GKS-u były dobrą decyzją

Bartosz Iwan przeniósł się do GKS-u Katowice w trakcie rundy wiosennej bieżącego sezonu. Jak przyznał ostatnio doświadczony zawodnik z perspektywy czasu nie żałuje on tej decyzji i jest w pełni zadowolony z gry dla żółto-zielono-czarnych.

Na zapleczu Ekstraklasy w obecnie trwających rozgrywkach 32-latek rozegrał dziesięć meczów. Strzelił w nich dwa gole. Na listę strzelców wpisywał się w starciach z Rozwojem Katowice oraz Zawiszą Bydgoszcz.

– Przenosiny do GKS-u były dobrą decyzją. Mieliśmy co prawda bardzo słaby początek sezonu, bo wymagania i oczekiwania były inne. W końcówce jednak poprawiliśmy trochę naszą sytuację i nie jesteśmy skreśleni przed rundą wiosenną. W piłce wszystko może się odwrócić – powiedział Bartosz Iwan, cytowany przez „gkskatowice.eu”.

– Borykałem się z problemami zdrowotnymi przez półtora miesiąca. Potrzebowałem czasu, żeby dojść do pełnej sprawności po kontuzji kolana i miałem duże braki. Starałem się dać z siebie wszystko, grać jak najlepiej – kontynuował.

– Zdaję sobie sprawę, że stać mnie na lepszą grę. Wierzę w to, że jeśli zdrowie dopisze, solidnie przygotuję się do rundy wiosennej, to na pewno będę w dużo lepszej dyspozycji, niż to miało miejsce – dodał były piłkarz Górnika Zabrze.