Benfica – Nacional – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Benfica – Nacional. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 25. dzień stycznia, wybraliśmy z portugalskiej Primeira Ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Benfica Lizbona pokona u siebie National różnicą przynajmniej trzech bramek.

Od razu zaznaczamy, że jest to bardzo ryzykowny typ, ale mimo uważamy, że warto spróbować w ten sposób założyć się z bukmacherem.

Oczywiście Benfica jest faworytem tego starcia, mimo iż przez drużynę przeszła plaga zakażeń koronawirusem. Pięciu zawodników, członkowie sztabu, a nawet prezes klubu trafili na listę zakażonych. Mimo to uważamy, że gospodarze poradzą sobie z Nationalem i wygrają wysoko.

Kadra zespołu jest przecież szeroka i uważamy, że piłkarze, którzy otrzymają szansę występu, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Bukmacherzy oczywiście pokazują rosnącymi kursami, że prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy spada, ale naszym zdaniem to ściema. Gramy na wysoką wygraną Benfiki.

Benfica – Nacional, typ: 1 (handicap 0:2), kurs: 2.83.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”