Berlusconi pełny nadziei: Ancelotti wróci do Milanu

Z dużą pewnością na temat powrotu Carlo Ancelottiego do AC Milanu wyraża się właściciel „Rossonerich”, Silvio Berlusconi. „To urodzony zwycięzca” – pochwalił szkoleniowca Włoch w rozmowie ze „Sport Mediaset”.

Fatalny sezon w wykonaniu Milanu i zwolnienie Ancelottiego z Realu Madryt sprawiły, że włoskie media od razu rozpoczęły spekulacje na temat powrotu Włocha na San Siro. Ubiegłotygodniowa wizyta Adriano Gallianiego, wiceprezesa „Rossonerich”, w Madrycie miała przekonać byłego opiekuna m.in. Chelsea i PSG do wybrania właśnie mediolańczyków.

„Mam nadzieję, że Carletto do nas wróci, jesteśmy gotowi dużo zainwestować w zawodników, których będzie chciał sprowadzić” – podkreślił Silvio Berlusconi.

„Nie jesteśmy z Gallianim jedynymi osobami, które taki powrót by ucieszył. Wszyscy fani Milanu tego pragną. Carletto to urodzony zwycięzca, pokazał to wszędzie, gdzie pracował” – dodał.

W razie odmowy Ancelottiego, w orbicie zainteresowań Milanu znajdują się również inni szkoleniowcy: m.in. Antonio Conte, Sinisa Mihajlović i Unai Emery.