Betclic – recenzja

Adres:Betclic
Bonus:CashBack: gwarancja zwrotu pierwszego zakładu (po dokonaniu depozytu) aż do kwoty 200 zł. W przypadku wygranej gracz zgarnia całą wygraną, a w przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwraca na konto gracza stawkę tego zakładu (do wysokości 200 zł). Nie ma konieczności dokonywania obrotu zwrócona stawką – gracz może ją od razu wypłacić.
Rok powstania:2005 r.
Aplikacja mobilna:Tak – aplikacje (natywne) Betclic Mobile na mobilne platformy: iOS (iPhone + iPad + iPod Touch) dostępna w AppStore, Android (smartfony i tablety), Windows Phone, Nokia, BlackBerry. Dostępna jest również wersja serwisu Betclic na przeglądarki mobilne: https://m.betclic.com/sport/, zgodna z wytycznymi RWD (Responsive Web Design).
Metody wpłatPrzelewy24, DotPay, karty kredytowe, Skrill, Neteller, Ukash, PaySafeCard, Trustly, przelew bankowy, Bank Transfer - wpłaty z różnych kont bankowych.
Polska wersja językowaTAK
Licencja Gibraltar.
Obsługa klienta:Livechat, e-mail, formularz kontaktowy - wszystkie kanały komunikacji z działem obsługi klienta dostępne 7 dni w tygodniu w j.polskim.
Atrakcje:Bardzo atrakcyjny Bonus powitalny dla graczy z Polski, bogata oferta zakładów na żywo z możliwością śledzenia transmisji live, atrakcyjne kursy i promocje
Nasza ocena:Podstawowe informacje o Betclic.

Betclic jest jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce i Europie oferującym zakłady bukmacherskie, pokera oraz gry kasynowe. Betclic Limited (Gibraltar) działa na podstawie licencji o numerach 055 i 056 wydanych przez Government of Gibraltar i regulowanych przez Gibraltar Gambling Commisioner. Licencje te uprawniają Betclic do prowadzenia internetowych zakładów bukmacherskich i gier na stronie www.betclic.com. Betclic Limited (Gibraltar) jest spółką zarejestrowaną na Gibraltarze pod numerem 106 443. Betclic jest częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Everest Gaming, BetClic, Bet-at-Home oraz Expekt. Grę u tego bukmachera poleca Mateusz Borek – popularny w Polsce dziennikarz sportowy i komentator (głównie piłkarski), zdobywca nagrody osobowości medialnej 2014 r. Mateusz Borek jest także zdobywcą Piłkarskich Oskarów w latach 2001, 2003 i 2004 r. Oprócz Mateusza Borka ambasadorami marki Betclic są takie osobowości jak: Marcel Decailly, Kiko Navarez oraz Rui Costa. Betclic jest członkiem EGBA, czyli European Gaming & Betting Association, które jest międzynarodowym Stowarzyszeniem Gier Losowych i Zakładów Wzajemnych. Bukmacherzy, którzy są członkami tej organizacji, zobowiązali się do utrzymywania podwyższonych standardów związanych z prowadzoną działalnością w branży hazardowej.

Jak założyć konto w Betclic?

Aby założyć konto w Betclic, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny. Należy bardzo dokładnie i bezbłędnie wypełnić wszystkie pola oznaczone „*”. Domyślnie oznaczona zostanie strefa czasowa jako CET oraz język. Warto zostawić zaznaczony box „Chciałbym otrzymywać oferty promocyjne od partnerów serwisu”, dzięki czemu gracz będzie otrzymywał na bieżąco informacje o wszystkich aktualnych promocjach, jakie oferuje graczom ten bukmacher. Po dokładnym wypełnieniu całego formularza i kliknięciu w button „Utwórz konto”, gracz otrzyma e-mail, w którym będą zawarte dalsze wskazówki. Należy je przeczytać dokładnie i postępować zgodnie z nimi. Zwykle dalsza weryfikacja konta nowego gracza odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej. Zanim gracz dokona pierwszego depozytu warto skontaktować się z obsługą klienta Betclic poprzez livechat i potwierdzić/upewnić się, że adres IP nowego gracza jest uprawniony do otrzymania bonusu powitalnego CachBack.

Zalety Betclic

• Bukmacher posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych z większości dyscyplin sportowych, • Bogata oferta zakładów na żywo, jakie się odbywają na całym świecie, • Strona po polsku z Biurem Obsługi Klienta dostępnym również po polsku przez 7 dni w tygodniu, • Natychmiastowe zasilanie środkami konta gracza za pośrednictwem sprzężonej z kontem gracza karty kredytowej, • Dobre kursy, również w zakładach LIVE, • Betclic posiada obszerne archiwum z dobrą wyszukiwarką wyników z odbytych spotkań, • Bukmacher NIE potrąca 12% na podatek od wygranej, • Betclic jest członkiem EGBA (European Gaming & Betting Association) – co gwarantuje graczom wysokie standardy świadczonych usług i obsługi klienta, • Bardzo atrakcyjne oferty bonusowe (bonus CashBack do 200 PLN na zakład bez ryzyka, bonus na zakłady bez ryzyka w Lidze Mistrzów, Program VIP, Funkcja Multi+, Zakłady na komórce, Program lojalnościowy – Poleć znajomego), • Intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika w serwisu Betclic, • Szybkie wypłaty środków przez Skrilla, • Opcjonalne potwierdzenie mailowe zawartych zakładów.

Wady Betclic

• Niskie limity dla graczy, którzy często wygrywają, • Jeśli konto jest nieaktywne przez okres 12 miesięcy lub dłużej zostanie z niego pobrana opłata w wysokości 5€ miesięcznie, • Przy składaniu depozytów za pomocą karty, wypłata środków możliwa tylko na konto karty kredytowej, • Zaksięgowanie wpłaty trwa niejednokrotnie dosyć długo, • Częste przypadki dokładnej i kilkustopniowej weryfikacji graczy przed dokonaniem wypłaty wygranych środków, zwłaszcza tych graczy, którzy chcą skorzystać z możliwości wypłaty środków natychmiast po postawionym i wygranym zakładzie w ramach bonusu powitalnego CashBack, • Koniecznie należy posiadać unikalne IP komputera na każdego gracza – zaraz po rejestracji warto się upewnić czy gracz, który dokonał rejestracji i założył konto u tego bukmachera ma prawo do bonusu powitalnego.

Dlaczego wybrać Betclic?

• Ponieważ posiada bardzo szeroką ofertę zakładów sportowych nie tylko na najbardziej popularne dyscypliny sportowe w Polsce, ale również na te które są mniej popularne w naszym kraju, jak np.: krykiet, futbol amerykański, darts, futsal, rugby i inne, • Ponieważ posiada bardzo bogatą ofertę zakładów na żywo i transmisji live z najważniejszych wydarzeń sportowych, • Ponieważ oferuje wygodne i szybkie formy zasilenia depozytu na koncie gracza, • Ponieważ wygrane można bardzo szybko wypłacać, np.: za pośrednictwem konta Skrill, • Ponieważ często organizuje oferty specjalne i atrakcyjne promocje dla swoich graczy, • Ponieważ oferuje bezpieczne (natywne) aplikacje mobilne, za pośrednictwem których gracze mogą zawierać swoje zakłady

Nasza opinia o Betclic

Betclic posiada bardzo intuicyjny, atrakcyjny graficznie i przyjazny dla graczy serwis internetowy o bogatej ofercie i wysokich kursach, które często są niedostępne u konkurencji. Jeśli jesteś początkującym graczem to na pewno warto zacząć od konta u tego bukmachera. Bardzo atrakcyjny bonus powitalny daje Wam możliwość postawieniu zakładu bez ryzyka z kwotą zwrotu do 200 zł w przypadku przegranej, a w przypadku wygranego zakładu, cała kwota z wygranego zakładu ląduje na koncie gracza. Bardziej doświadczeni gracze docenią na pewno możliwość szybkiego zasilania nowymi środkami konta u tego bukmachera oraz możliwości dokonywania równie szybkich wypłat wygranych środków. Betclic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najlepsze emocje, jakich oczekują od niego gracze, to zakłady na żywo oraz możliwość śledzenia transmisji live, bo czymże byłoby typowanie wyników, bez możliwości czynnego brania udziału w zabawie?! Betclic udostępnił swoim zarejestrowanym graczom możliwość obstawiania na żywo oraz szeroką gamę relacji sportowych LIVE z topowych imprez. To wszystko powoduje, że zdecydowanie możemy polecić początkującym i zaawansowanym graczom posiadanie konta u tego bukmachera.

Szczegółowe warunki promocji powitalnej CashBack:

1. Aby skorzystać z tej oferty bukmacherskiej, gracz mus być nowym użytkownikiem oraz musi dokonać pierwszego depozytu TYLKO za pomocą płatniczej karty kredytowej lub standardowego przelewu bankowego. Można także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu (Przelewy24). 2. Wpłaty za pomocą portfeli elektronicznych (e-wallets) będą wyłączone z tej oferty. 3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach, czyli na tzw. rynkach 3-drogowych (np. mecz piłkarski - 1/X/2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. 4. Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe i na żywo, pojedyncze i wielokrotne (ale nie systemowe i Betclic 14). 5. Takie same i powtarzające się zakłady nie będą brały udziału w tej ofercie. Stawianie takich samych zakładów może skutkować zamknięciem konta gracza bez wypłacenia rekompensaty. 6. Nie ma minimalnego kursu dla zakładu bez ryzyka. 7. Refundowany jest tylko pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji. 8. Jeden CashBack przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą). 9. Gracz nie może skorzystać z tej oferty w połączeniu z inną ofertą bonusową Betclic. 10. Z oferty CashBack do 200 zł mogą skorzystać jedynie gracze zarejestrowani w Betclic po 11 września 2013. 11. Oferta dotyczy tylko graczy Betclic zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania. 12. Jeżeli zajdzie podejrzenie wyłudzenia oferty, zostanie ona anulowana na koncie gracza wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza, bez zwrotu stanu takiego konta.