Boca Juniors blisko sprowadzenia Teveza

Przedstawiciele Juventusu Turyn i Boca Juniors mają się spotkać, aby uzgodnić warunki transferu Carlosa Teveza – informuje “Gazzetta dello Sport”

Napastnik reprezentacji Argentyny dał do zrozumienia, że chce powrócić do ojczyzny i tam kontynuować swoją piłkarską karierę. Tevez miałby wrócić do swojego ulubionego klubu.

Były zawodnik Manchesteru United z opuszczeniem Turynu wiązany był już od kilku tygodni. Jego zamiary potwierdził ambasador “Starej Damy” Pavel Nedved.

Według doniesień mediów oba kluby spotkają się w celu omówieniu tej sprawy w przyszłym tygodniu. Negocjowane wówczas będą warunki transferu Argentyńczyka do Boca Juniors.

Carlos Tevez strzelił w tym sezonie 20 bramek w 32 meczach Serie A. W barwach reprezentacji Argentyny rozegrał dotychczas 68 meczów.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…