Bonusy bukmacherów – sprawdź

 

Zabraliśmy w jednym miejscu bonusy powitalne współpracujących z nami bukmacherów. Zanim założysz konto przeczytaj!

[sc:bet365]Bet365 – bonus startowy do 200 zł

Aby zakwalifikować się do bonusu, trzeba postąpić zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Otwórz konto, złóż depozyt w wysokości 20 PLN lub wyższej, a będziesz miał prawo do otrzymania 100% bonusu od kwalifikującego się depozytu, aż do maksymalnej wysokości 200 PLN.

Gdy otworzysz konto, to otrzymasz 10-cyfrowy kod oferty kończący się na NCDBP, który zostanie wysłany na Twój email. Aby skorzystać ze swojego bonusu, po prostu złóż kwalifikujący się depozyt, wybierz Użytkownicy w menu Usługi, odwiedź Oferty, a następnie Wprowadź kod oferty.

Aby postawić zakłady za bonus, musisz zagrać raz za kwotę swojego depozytu w wybranych przez Ciebie sportach i rynkach. Musisz posiadać rozliczone zakłady o trzykrotnej wartości Twojego depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty.

Załóż konto w Bet365 – to absolutny lider w zakładach online. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto.


[sc:betano]Betano: Podwojenie pierwszej wpłaty do 200 PLN.

Betano to nowy bukmacher na rynku, ale bardzo szybko zyskał uznanie wśród graczy.

Kto może skorzystać?
Każdy nowy gracz, po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Ważne informacje:

– Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, musisz 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie (wpłata + bonus) Betano. W przypadku wpłaty 50 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 50 PLN (w sumie 100 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 500 PLN.

– Wszelkie dostępne na Twoim koncie kwoty gotówkowe (wpłacone przez Ciebie lub wygrane w zakładach) przy zawieraniu zakładów zawsze będą wykorzystywane jako pierwsze przed saldem bonusowym. Wszystkie zyski z zakładów rozdzielane są w zależności od źródła, z którego pochodzą pieniądze użyte do zawarcia zakładu.

– Obrót bonusem uważa się za ważny jedynie w przypadku kursów większych lub równych 1,65.

Jeśli podoba Ci się ta oferta, załóż konto w Betano, klikając TUTAJ.


[sc:winmasters]winmasters: Bonus powitalny: 100% do 150PLN

winmasters oferuje Ci wspaniałe doświadczenia z zakładami sportowymi. Masz do dyspozycji szeroki wybór zakładów, w tym na wszystkie najważniejsze europejskie i światowe mecze – w sumie ponad 7 tysięcy zakładów na żywo co miesiąc. Skorzystaj z bonusu powitalnego i wejdź prosto do gry.

100% aż do 150 PLN:

Zarejestruj się, wpłać minimum 40 PLN, a otrzymasz 100% bonus powitalny w wysokości nawet 150 PLN. Użyj kodu bonusowego „BONUS150PL”.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Winmasters, kliknij TUTAJ, aby je założyć.


[sc:oddsring]Oddsring: Bonus od pierwszej wpłaty aż do 600 zł

Kto może skorzystać?
– Bonus dostępny wyłącznie dla graczy, którzy dokonali właśnie pierwszej wpłaty.

Ważne informacje:
– Oddsring, zawsze wypłaca pełną kwotę bonusu powitalnego, bez żadnych haczyków.

– Ile bonusu otrzymasz: 200% od pierwszego depozytu do kwoty 600 zł, dla kont prowadzonych w złotówkach.

– Jak otrzymasz bonus: bonus zostaje wypłacony na konto gracza automatycznie w momencie uzyskania wymaganej liczby punktów bonusowych. Twój bonus jest gotowy do wypłaty natychmiast!

– W jaki sposób uwalniasz bonus: kwota bonusu wyrażona w zł x 8.33 – kwotę bonusu oraz liczbę wymaganych punktów bonusowych sprawdź w kalkulatorze (link na dole). Otrzymujesz 1 punkt bonusowy za każde 3 zł wygrane lub przegrane. Każdy postawiony przez Ciebie zakład powoduje, że coraz bliżej jesteś wypłaty swojego bonusu. Bez względu na kurs oraz bez względu na to, czy Twój kupon jest wygrany czy przegrany.

– Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, zarządzasz swoimi środkami tak, jak chcesz. Możesz dokonywać wypłat i ponownych wpłat w dowolnym momencie. Uzbierane punkty bonusowe nie tracą swojej ważności.

Jeśli podoba Ci się ta oferta, załóż konto w Oddsring, klikając TUTAJ.


[sc:comeon]ComeOn: Bonus Powitalny „Zamień 50 zł na 150 zł”

Kto może skorzystać?
– Bonus dostępny wyłącznie dla klientów, którzy nie wykorzystali jeszcze żadnego bonusu powitalnego.

Ważne informacje:
– Wymagania obrotu w Sporcie to 10x (kwota bonusu + kwota depozytu) na zakładach kombinacyjnych o minimalnym łącznym kursie większym od 2.0.

– Maksymalna kwota Bonusu Powitalnego w tej ofercie to 100 zł bądź jej ekwiwalent.

– Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, Click2Pay, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.

Jeśli podoba Ci się ta oferta, załóż konto w ComeOn, klikając TUTAJ.


 


Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…