Brad Friedel: Nie wyobrażam sobie Tottenhamu bez Harry’ego Kane’a

Doświadczony 43-letni amerykański bramkarz Tottenhamu Hotspur, Brad Friedel przyznał w swoim ostatnim wywiadzie dla „TalkSPORT”, że nie wyobraża sobie on Kogutów bez ich najlepszego snajpera Harry’ego Kane’a.

Obecnie trwający sezonie jest dla 21-letniego Anglika najlepszym w jego piłkarskiej karierze. Jak do tej pory w bieżącej kampanii strzelił 20 bramek w 32 meczach i jest w czubie klasyfikacji strzelców. Wyprzedza go tylko Sergio Aguero z Manchesteru City, który zdobył o pięć goli więcej.

Dzięki fantastycznej formie strzeleckiej Harry Kane znalazł się na celowniku najlepszych zespołów Premier League. Według ostatnich doniesień chęć pozyskania niezwykle utalentowanego zawodnika wyraża między innymi szkoleniowiec Manchesteru United Louis van Gaal.

Zdaniem 43-letniego amerykańskiego bramkarza ekipy z White Hart Lane Brada Friedela, który po sezonie kończy swoją przebogatą karierę piłkarską, przedstawiciele klubu wraz z trenerem powinni zatrzymać swojego kluczowego gracza na dłużej – Nie chciałbym, aby odszedł on z klubu już teraz. Powinien on podpisać nową umowę. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie Tottenhamu bez Harry’ego Kane’a – stwierdził.