Buk zapłać: Typy San Marino – Szwajcaria

San Marino – Szwajcaria / Typ : Over 4.5 RR HT / Kurs : 1.75 / Bet365

Typ kompletnie z automatu. Nie ma zbytnio co pisać, moim zadaniem oprócz pisania analiz i starania się o dobrą skuteczność jest też próba nauczenia grać nowicjuszy i to jest dobry typ na eliminacje różnego typu; czy LE czy LM czy ME czy jeszcze MŚ.

Zawsze znajdą się mecze takie jak ten, czyli po prostu ekipa która jeśli nie chce odpaść to zwyczajnie musi szukać punktów i sporo atakować, kontra słabeusz, ekipa amatorska. Jednym z najlepszych typów na takie spotkania nie są kosmiczne handi -3.5 w górę, a właśnie over 4.5 RR do przerwy.

Sprawdzone wczoraj na meczu Szwecji z Liechtensteinem i Luksemburgu z Hiszpanią, w Szwecji over 5 do przerwy jak masło i w Luksemburgu over 4,5 do przerwy również weszło.

Ja decyduję się na jutrzejszy mecz puścić over 4.5 RR HT z racji iż właśnie Szwajcaria to ekipa, która jest zmuszona do gonienia tabeli. Jeśli jutro wygrają wysoko, to mają realne szanse na wyjście z grupy. Wydaje mi się, że Helweci od razu ruszą do ataku i jeśli nie strzelą bramki do 15-20 minuty, typ raczej powinien wejść. Jeśli strzelą w piatej, typ też skreślony nie jest, ale będzie troszkę ciężej. Nie ma 100% gwarancji, ale przy okazji takich meczaów over 4.5 RR do przerwy wchodzi w 80% i jest to sprawdzone przeze mnie wielokrotnie 🙂