Bundesliga: Drużyna Tytonia zremisowała z Schalke

VfB Stuttgart zremisowało na wyjeździe 1:1 z Schalke 04 Gelsenkirchen w spotkaniu 22. kolejki ligi niemieckiej. Cały mecz w barwach gości rozegrał Przemysław Tytoń.

Polskiego bramkarza w czternastej minucie spotkania, pokonał Younes Belhanda. Marokańczyk skierował piłkę do bramki głową, dobijając strzał Alessandro Schoepfa. Było to jego drugie trafienie w tym sezonie. Wynik na 1:1 ustalił kwadrans przed zakończeniem podstawowego czasu gry, Martin Harnik.

W innym spotkaniu, Hannover 96 przegrał u siebie 0:1 z Augsburgiem, po golu Ja-Cheola Koo w 14. minucie gry. Dla drużyny z HDI Arena była to czwarta porażka z rzędu. Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrał Artur Sobiech.

Dzięki wygranej Augsburg wydostał się ze strefy spadkowej. Ma jeden punkt przewagi nad szesnastym Werderem Brema. Hannover jest na ostatniej pozycji w tabeli.