Cameron Brannagan: Liczę na awans do kolejnej rundy FA Cup

Niezwykle utalentowany angielski pomocnik Liverpoolu, Cameron Brannagan przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż wierzy on w awans swojego zespołu do kolejnej rundy The Emirates FA Cup.

Ekipa z czerwonej części Merseyside zremisowała w piątek z czwartoligowym Exeter City 2:2 (2:1), a niezwykle utalentowany piłkarz spędził na murawie St. James Park pełne dziewięćdziesiąt minut.

– Nie czuliśmy się najlepiej schodząc do szatni przy wyniku 2:1 dla Exeter City. Wyszliśmy jednak na drugą połowę z właściwym nastawieniem i udało nam się w ostatecznym rozrachunku odrobić straty – powiedział Cameron Brannagan, cytowany przez „liverpoolfc.com”.

– Cieszę się z bramek Jerome’a Sinclaira oraz Brada Smitha. Dla wszystkich młodych zawodników jest to wspaniałe doświadczenie. Mam nadzieję, że w rewanżu pokażemy się z dobrej strony i wywalczymy awans do kolejnej fazy turnieju – kontynuował.

– Szkoleniowiec zespołu, Juergen Klopp powiedział nam przed meczem, abyśmy po prostu zagrali swój futbol i nie martwili się ewentualnymi błędami – dodał 19-letni młodzieżowy reprezentant Synów Albionu.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy