Cerezo: Griezmann i Simeone zostaną w Atletico

Prezydent Atletico Madryt, Enrique Cerezo zapewnił, że Antoine Griezmann jest jednym z najważniejszych zawodników stołecznej drużyny i nie opuści jej w najbliższej przyszłości.

Francuski napastnik występuje w ekipie “Los Rojiblancos” od lipca 2014 roku. W bieżącym sezonie Primera Division zdobył dwanaście goli i zanotował trzy asysty.

– Griezmann to gwiazda światowej piłki nożnej. Podpisał z nami długoterminowy kontrakt i spędzi tutaj możliwie jak najwięcej czasu – powiedział 67-latek w wywiadzie dla “RMC”.

– Nikt nie rozmawiał z nami o jego ewentualnym transferze. Jestem przekonany, że Atletico pomoże mu w dalszym rozwoju umiejętności – dodał.

Cerezo zapewnił również, że w hiszpańskiej drużynie pozostanie Diego Simeone. – Mamy trenera, który jest typem zwycięzcy. Ostatnie lata były dla nas niesamowite i jesteśmy przekonani, że będzie kontynuował swoją pracę w klubie – zakończył.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…