Championship: Zwycięstwo Hull City

Hull City pokonało na własnym stadionie Brentford 2:0 w zaległym meczu 36. kolejki drugiej ligi angielskiej. „Tygrysy” są niepokonane od pięciu spotkań.

Obie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie spotkania. Najpierw w 31. minucie gry samobójcze trafienie zaliczył Harlee Dean, a chwilę przed przerwą bramkarza rywali pokonał Mohamed Diame. Dla Senegalczyka była to ósma bramka w tym sezonie.

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek Hull City zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma zagwarantowany udział w barażach. Brentford jest na dziesiątej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Steve’a Bruce’a będzie Bolton. Brentford w następnej serii gier zmierzy się z Fulham.