Clemens Fritz z nowym kontraktem

34-letni niemiecki pomocnik Clemens Fritz o kolejny rok przedłużył swój kontrakt z Werderem Brema. Oficjalnie prolongatę umowy potwierdziła strona internetowa klubu.

Były zawodnik Bayeru Leverkusen w zespole z Weserstadion występuje od 2006 roku, od tamtego momentu rozegrał on 310 meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach. Od czterech lat pełni on zaszczytną funkcję kapitana drużyny.

Na chwilę obecną największym sukcesem doświadczonego pomocnika w barwach Werderu Brema, który w swojej profesjonalnej karierze bronił barw takich klubów jak m.in. Erderm Brema, Karlsruher, czy też VfB Leipzig, jest zwycięstwo w Pucharze Niemiec w 2009 roku.

– Nie będę ukrywał, iż mieliśmy ostatnio kilka konkretnych rozmów na temat mojej przyszłości. Jak widać sprawy potoczyły się w dobrym kierunku. Mam ogromną nadzieję, że będę mógł swoich doświadczeniem wesprzeć drużynę – stwierdził tuż po prolongacie kontraktu Clemens Fritz, który przez długi czas utrzymywał swoją decyzję o zakończeniu kariery.

W bieżącym sezonie 1. Bundesligi były reprezentant Niemiec rozegrał 29 meczów. Większość od pierwszej do ostatniej minuty.

Podcast #kasujemy

Reklama