Copa Libertadores: Skromna zaliczka Internacionalu

Internacional Porto Alegre pokonał przed własną publicznością zespół Tigres de la Universidad Autonoma de Nuevo Leon 2:1 (2:1) w drugiej półfinałowej parze Copa Libertadores 2015. Rewanż odbędzie się za tydzień w Meksyku.

Brazylijczycy świetnie rozpoczęli walkę o finał, bowiem w niespełna dziesięć minut Andres D’Alessandro i Valdivia wyprowadzili Internacional na prowadzenie 2:0. Zamiast jednak kolejnych ciosów kontaktową bramkę jeszcze przed przerwą strzelił Hugo Ayala. Strzelec tego gola w drugiej połowie zobaczył czerwoną kartkę, ale gospodarze nie potrafili tego wykorzystać i na rewanż na trudny teren w Meksyku pojadą z bardzo skromną zaliczką.

W pierwszej półfinałowej parze River Plate Buenos Aires wygrało u siebie z Club Guarani 2:0 (0:0). Rewanż odbędzie się również za tydzień w Paragwaju.