Cypr: Omonia zatrzymała APOEL, Piątkowski wszedł z ławki

Omonia Nikozja zremisowała przed własną publicznością z APOEL-em Nikozja 2:2 w poniedziałkowym spotkaniu dziesiątej kolejki rozgrywek cypryjskiej ekstraklasy.

Na Neo GSP Stadium trzynaście minut po przerwie w składzie gości pojawił się Mateusz Piątkowski. Były napastnik Jagiellonii Białystok zastąpił Fernando Cavenaghiego.

Argentyńczyk wcześniej zdobył obie bramki dla mistrzów Cypru. Gole dla gospodarzy strzelili Portugalczyk Renato Margaca i z rzutu karnego Irlandczyk Cillian Sheridan.

Po czwartym remisie w sezonie Omonia awansowała na szóste miejsce w tabeli. Niepokonany dotąd APOEL natomiast po raz drugi w bieżących rozgrywkach podzielił się punktami z rywalami i umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji.