Darren Randolph: Możemy wyeliminować Liverpool z Pucharu Anglii

Rezerwowy bramkarz West Hamu United, Darren Randolph przyznał tuż przed powtórkowym starciem z Liverpoolem w Pucharze Anglii, iż Młoty stać na wyeliminowanie z rozgrywek The Reds.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami na Anfield padł bezbramkowy remis. Spora w tym zasługa doświadczonego, 28-letniego reprezentanta Irlandii, który był najjaśniejszym punktem swojej drużyny, kilkukrotnie ratując ją przed utratą gola.

– Nie będę ukrywał, że liczę na korzystny wynik. Musimy wykorzystać naszą dobrą formę oraz to, że gramy na własnym stadionie. Warto zaznaczyć, iż to może być dla West Hamu United ostatni pucharowy mecz na Boleyn Ground – powiedział Darren Randolph, cytowany przez “whufc.com”.

– Jeżeli uda nam się wyeliminować Liverpool to wówczas zmierzymy się z drugoligowym Blackburn Rovers, tak więc będziemy mogli jeszcze o kolejną rundę wydłużyć naszą grę w Pucharze Anglii – kontynuował.

– Jesteśmy w stu procentach skoncentrowani na sobie. W ogóle nie patrzymy na The Reds i na skład w jakim zagrają. Stać nas, bez względu na wszystko, na bardzo dobrą grę i awans do kolejnej fazy FA Cup – dodał były gracz Motherwell FC.