Dawid Kudła: Nie ma ludzi niezastąpionych

Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w ramach 29. kolejki Ekstraklasy. Bramkarz „Portowców”, Dawid Kudła przyznał, że jego zespół zamierza w tym spotkaniu zdobyć komplet punktów.

– Mam nadzieję, że do Zabrza pojedziemy pokazać dobrą piłkę i zaprezentujemy się przed dobrą publicznością, bo na pewno wielu fajnych ludzi przyjdzie, żeby obejrzeć spotkanie. Wierzę, że wywieziemy z Zabrza trzy punkty – powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Mamy problemy kadrowe, ale nie ma ludzi niezastąpionych i są osoby, które godnie zastąpią Jarka Fojuta i Kubę Czerwińskiego – dodał.

Kudła jest wychowankiem Górnika Zabrze, więc ten mecz będzie dla niego czymś wyjątkowym. Bramkarz „Portowców” przyznał, że temat tego starcia był poruszany przy świątecznym stole. – Piątkowe spotkanie było głównym tematem rozmów. Nie było to problemem, żeby o nim rozmawiać i wydaje mi się, że nie ma żadnej presji wywieranej przez rodzinę czy znajomych. My walczymy o trzy punkty. Jestem zawodnikiem Pogoni, gram dla niej i jestem z tego zadowolony – zakończył.