DAZN wchodzi do Polski!

sports news

Popularna platforma streamingowa DAZN rozszerza dostępność swoich usług na ponad 200 krajów w tym Polskę.

– Tak, to prawda. Polska jest jednym z tych krajów, w których nasze usługi będą dostępne – poinformował agencję ASInfo PR Manager Dominik Bethke.

DAZN jest popularny w Stanach Zjednoczonych zwłaszcza z pokazywania gal bokserskich. Pierwszą walką jaką widzowie w Polsce będą mogli zobaczyć, będzie pojedynek Meksykanina Canelo Alvareza, który odbędzie się 2. maja podczas gali Cinco de Mayo Weekend.

– Na początku wiosny większość krajów na świecie będzie miała dostęp do DAZN – poinformował dyrektor wykonawczy platformy John Skipper.

Oprócz transmisji sportowych DAZN oferuje stale rosnące archiwum walk bokserskich. Serwis na początku działał jedynie w dziewięciu krajach, a od maja będzie dostępny w ponad 200 lokalizacjach.

DAZN będzie dostępny przez wiele urządzeń, które mają połączenie z internetem, takich jak smartfony, tablety, konsole czy tzw smart TV. Ceny pakietów mają zostać ogłoszone w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…