Dele Alli przedłużył kontrakt z Tottenhamem Hotspur

19-letni angielski ofensywny pomocnik Tottenhamu Hotspur, Dele Alli o kolejne lata przedłużył swój kontrakt z ekipą z White Hart Lane – donosi „Sky Sports”.

Niezwykle utalentowany zawodnik do londyńskiego zespołu przeniósł się na początku ubiegłego roku z MK Dons za nieco ponad 4,5 miliona funtów. Do końca kampanii 2014/2015 występował jednak w drużynie The Dons na zasadzie wypożyczenia powrotnego.

Nowe porozumienie pomiędzy obiema stronami obowiązywać będzie według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich do końca czerwca 2021 roku. Spekuluje się, iż młody piłkarz w ramach świeżo podpisanego kontraktu dostanie sporą podwyżkę.

– Jestem zachwycony. Mamy młody i niezwykle utalentowany skład, który może osiągnąć wiele. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę być częścią tego klubu – powiedział 19-latek tuż po prolongacie umowy.

W bieżącym sezonie Dele Alli jest wyróżniającą się postacią w szeregach Tottenhamu. W sumie rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 26 meczów. Strzelił w nich pięć goli, wszystkie w lidze, oraz zanotował trzy asysty.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama