Den Bosch – Breda – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Den Bosch – Breda. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 23. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Breda pokona na wyjeździe Den Bosch i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Ekipa z s-Hertogenbosch jest najgorszym zespołem w lidze i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W 20 meczach tego sezonu zdobyli zaledwie 11 punktów i jeśli nie wystrzelą z formą, zaliczą spadek do jeszcze niższej ligi. Dziś o punkty na pewno będzie bardzo trudno.

Breda walczy o awans do Eredivisie. Ostatnio może trochę spuściła z tonu, ale jest to nadal drużyna z dużym (jak na tę ligę) potencjałem.

Uważamy, że przyjezdni zgarną dziś komplet punktów, a o liczbę bramek jesteśmy spokojni. Trzy trafienia w tej lidze są niemalże obowiązkowe.

Den Bosch – Breda, typ: 2 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.00.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Milan – Udinese https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-milan-udinese-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Ajax https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-ajax-3/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sheffield United – Aston Villa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sheffield-united-aston-villa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…