Dietmar Hamann: Klopp pasowałby do Liverpoolu

Zdaniem byłego niemieckiego piłkarza, Dietmara Hamanna, Juergen Klopp idealnie pasuje do drużyny Liverpoolu, w którym mógłby bez problemów zastąpić obecnego szkoleniowca, Brendana Rodgersa.

Irlandczyk z Północy znajduje się pod coraz większą presją, po tym jak w sobotę jego drużyna przegrała 1:3 z Manchesterem United. “The Reds” zdobyli do tej pory w lidzie tylko siedem punktów. W efekcie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.

– Presja ciążąca na Liverpoolu staje się coraz większa. Klub wspiera trenera, ale mimo to nasuwa się pytanie, czy Klopp przejmie drużynę jeszcze w tym sezonie – powiedział Dietmar Hamann cytowany przez “Mirror”.

– Jestem przekonany, że dołączyłby do niej, gdyby ktoś poprosił go o to przed rozpoczęciem rozgrywek. Wiele osób mówi, że w lipcu przejmie Bayern Monachium. Nie jestem jednak pewien czy to dobry pomysł. Moim zdaniem idealnie pasuje do Liverpoolu – zaznaczył.

Juergen Klopp był szkoleniowcem Borussii Dortmund w latach 2008-2015. Dwukrotnie wygrał z nią Bundesligę i Superpuchar Niemiec, a w 2013 roku dotarł do finału Ligi Mistrzów.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…