Dubel Adamczyka na sobotę i niedzielę

Dziś przygotowałem dubla na dwa dni z ligi hiszpańskiej. Mecze, z których podebrałem typy to starcie Sevilli z Cordobą i Valenci z Getafe. Obaj gospodarze są faworytami meczów i to właśnie na nich oprze weekendowego dubla. Według mnie mecze są trochę podobne pod względem różnicy w tabeli. Gospodarz walczy o grę w Europie i zajęcie jak najwyższego miejsca, a goście walczą o utrzymanie.
Pierwszym pojedynkiem w sobotę będzie mecz Sevilli z Cordobą. Gospodarze zajmują 5. miejsce, a goście 19. miejsce. Sevilla w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się na własnym boisku. Jest jedyną drużyna w lidze, która nie przegrała jeszcze meczu u siebie. Zazwyczaj gospodarze wygrywali spotkania z drużynami podobnymi do Cordoby. Sevilla dysponuje silniejszą kadrą i są faworytem meczu. Strata punktów przez gospodarzy w dzisiejszym meczu byłaby niespodzianką. Obie drużyny potrzebują punktów, dlatego spotkanie nie będzie łatwe dla gospodarzy. Sytuacja gości w tabeli zmusza to zdobywania punktów. Drużyny oddalają się od strefy spadkowej i robi się coraz większa różnica, dlatego Cordoba już teraz musi myśleć o zdobywaniu punktów. Gospodarze po ostatniej porażce wyjazdowej stracili czwartą lokatę na rzecz Valencii. Sądzę, że będą chcieli ją jak najszybciej odzyskać i wygrają dzisiejsze spotkanie.
Drugi mecz to pojedynek Valencii z Getafe, który odbędzie się w niedzielne południe. Pora nie jest zbyt dobra do rozgrywania meczów. Drużyny nie chętnie toczą walkę o trzy punkty o godzinie 12:00. Faworytem ponownie jak w poprzednim meczu są gospodarze. Valencia i Sevilla w ostatnich meczach nie zachwycały, ale dziś grają z takimi rywalami, że powinni bez problemu zdobyć po trzy punkty. Gospodarze grają u siebie bardzo dobrze w tym sezonie. Przegrali tylko jedno spotkanie z Barceloną oraz jedno zremisowali, a reszta meczy to same zwycięstwa. Prognoza dla drużyny gości nie jest dobra. Przyjeżdżają na bardzo trudny teren i jakakolwiek zdobycz punktowa będzie bardzo trudna. Getafe jest w dolnej części tabeli. Wyniki na wyjazdach nie są dobre, a kiedy grali z drużynami podobnymi do Valenci to doznawali porażki.

Dubel:
[sc:bet365] Sevilla – Cordoba typ: 1 kurs: 1.36 + Valencia – Getafe typ: 1 kurs: 1.44
Ako: 1.36 x 1.44= 1.96