Dubel Adamczyka na wtorek 3.02.

Dubel z wtorkowych meczów Bundesligi. Dwa spotkania, z których podebrałem na dziś typy to: Bayern Monachium –  Schalke i Hannover – Mainz. Po pierwszej kolejce, w której zobaczyłem bezsilność w ataku Bayernu, postanowiłem, że typ skieruje w stronę Schalke. Natomiast w drugim meczu, drużyna własnego boiska będzie mierzyć się z Mainz, które dobrze zaprezentowało się w pierwszym spotkaniu.

[sc:bet365]Bayern Monachium- handi + 3,5 Schalke @ 1.35 bet365
Bayern w pierwszym meczu wszystkich rozczarował. Ich gra była bardzo słaba. Niemoc w ataku, a w obronie duże luki. Myślałem, że Bayern jest wstanie „rozklepać” Wolfsburg. Natomiast mecz zakończył się wynikiem 4:1. Bayern stracił tyle samo bramek, w pierwszej kolejce rundy wiosennej, co przez 17 meczy w rundzie jesiennej. Nie wiadomo czy to jest falstart czy kryzys. W ich grze w tym meczu pojawiło się wiele chaosu. Spodziewałem się krótkiej gry i przez dużą liczbę podań dojścia do bramki przeciwnika. Natomiast w drugiej połowie częściej widziałem wiele górnych podań co obrońcy Wolfsburga bez problemu przechwytywali. Skutkiem tego było to, że jedna piłka wrzucona do przodu przez zespół Wolfsburga, doprowadzała do bardzo niebezpiecznych kontrataków. „Wilki” bez problemu wychodziły 1 na 1 na bramkę Neuera, gdyż obrona Bayernu była  źle ustawiona. Z przodu wszyscy zawodzili, na czele z Lewandowskim, Mullerem czy Robbenem. Ten mecz był dużym czynnikiem, który spowodował, że dziś postawie w kierunku Schalke. Postanowiłem wybrać wysokie handi bo aż 3,5. Bayern może wygrać mecz maksymalnie przewagą 3 goli. Sądzę, że w aktualnej dyspozycji gospodarzy jest to jak najbardziej do zrealizowania. Pierwszy mecz Schalke wygrało 1:0 z Hannoverem. Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się, bo gospodarze objęli szybko prowadzenie. Mogli wtedy kontrolować mecz, a nawet oddać inicjatywę przeciwnikowi. Hannover z każdą minutą co raz więcej atakował, ale nie był wstanie strzelić gola. W Schalke jest plaga kontuzji m.in. nie mogą zagrać: Farfan, Draxler, Aogo, Goretzka oraz jeszcze kilku zawodników. Na boisku nie zobaczymy też Huntelaara, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. W Bayernie również jest kilka absencji: Lahm, Ribery, Tiago i Javi Martinez. Mecz zapowiada się bardzo emocjonujący, a kurs 1.12 na gospodarzy jest dla mnie bardzo wielkim zaskoczeniem.

[sc:bet365]Hannover- Mainz- 1x @ 1.35 bet 365
Hannover po dobrym meczu z Schalke, rozegra dzisiejsze spotkanie z Mainz. Goście wygrali pierwsze spotkanie 5:0 z Padeborn. Do zespołu gospodarzy na zasadzie transferu wrócił Ya Konan, który spędził już kilka lat grając dla tego klubu. Kolejnym wzmocnieniem jest sprowadzenie zawodnika Valencii, trzydziestoletniego reprezentanta Portugali Joao Pereira. Patrząc przez pryzmat wcześniejszych sezonów zauważyłem, że Hannover jest zespołem własnego boiska. Większość punktów jakie zdobywa to na własnym stadionie. Z zespołem Mainz ostatni raz przegrali u siebie w 2001 roku. Przez te lata powtarzały się tylko wygrane gospodarzy i remisy. Nie sądzę, aby dziś się zmieniła historia. Mainz dobrze zaprezentował się przeciwko beniaminkowi, który zaliczył dobry początek sezonu, ale teraz już spada co raz niżej. Do przerwy jeszcze było 1:0, ale pod koniec meczu zespół gości nie miał nic do stracenia i się otworzył. Spowodowało to, że Mainz ostatecznie strzeliło 5 bramek. Goście rozegrają dziś bardzo trudne spotkanie w Hannoverze. Sądzę, że gospodarze tego nie przegrają. Mecz zapowiada się bardzo wyrównany. „1x” jest jak dla mnie bardzo bezpieczne, dlatego zdecydowałem się to połączyć w dublu z handi +3,5 na Schalke.

Dubel: +3,5 Schalke+ Hannover 1x @ 1.82 bet 365