Dubel na czwartek 25.04. z kursem 2.81.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 25. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z hiszpańskiej La Liga. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.81. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 203.5 pkt w piątym meczu 1. rundy Playoffs miedzy San Antonio Spurs a Denver Nuggets. Gracze z Kolorado prowadzą w serii 3:2 i dziś będą chcieli ją zamknąć. Nie będzie to jednak proste zadanie, bo Spurs u siebie są bardzo groźni. Liczymy na dobry mecz i sporo punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Getafe z Realem Madryt. W pięciu ostatnich meczach na tym stadionie między tymi zespołami linia 2.5 była pokrywana. Liczymy na kontynuację tej serii.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.81.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB