Dubel na niedzielę 10.02. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 10. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają u siebie Miami Heat różnicą przynajmniej 11 punktów. Ekipa z Florydy kontynuuje swoją serię meczów na Zachodnim Wybrzeżu, po tym jak ostatnio przegrali w Sacramento. Najprawdopodobniej w zespole z Miami nie wystąpi dziś Dwayne Wade, który zmaga się z bólem pleców, a to poważne osłabienie.

GSW po porażce z Sixers szybko się otrząsnęli i wygrali trzy mecze z rzędu. Naszym zdaniem wygrają dziś kolejny raz i pokryją handicap -10.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus Turyn wygra wyjazdowe spotkanie z Sassuolo. Od dwóch meczów (liga i puchar) Stara Dama nie zaznała smaku zwycięstwa i naszym zdaniem ta seria się dziś skończy. Rolando i spółka mają na tyle jakości piłkarskiej, że dziś powinni wygrać z ligowym średniakiem i zawieźć trzy punkty do Turynu.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB