Dubel na niedzielę 10.02. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 10. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają u siebie Miami Heat różnicą przynajmniej 11 punktów. Ekipa z Florydy kontynuuje swoją serię meczów na Zachodnim Wybrzeżu, po tym jak ostatnio przegrali w Sacramento. Najprawdopodobniej w zespole z Miami nie wystąpi dziś Dwayne Wade, który zmaga się z bólem pleców, a to poważne osłabienie.

GSW po porażce z Sixers szybko się otrząsnęli i wygrali trzy mecze z rzędu. Naszym zdaniem wygrają dziś kolejny raz i pokryją handicap -10.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus Turyn wygra wyjazdowe spotkanie z Sassuolo. Od dwóch meczów (liga i puchar) Stara Dama nie zaznała smaku zwycięstwa i naszym zdaniem ta seria się dziś skończy. Rolando i spółka mają na tyle jakości piłkarskiej, że dziś powinni wygrać z ligowym średniakiem i zawieźć trzy punkty do Turynu.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB