Dubel na niedzielę 10.03. z kursem 2.56.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 10. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z duńskiej Superligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.56. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Houston Rockets wygrają wyjazdowe spotkanie z Dallas Mavericks przynajmniej siedmioma punktami. Obie drużyny sportowo dzieli przepaść. Mavs staczają się na koniec stawki, a Rockets pewnie wkraczają do Playoffs. Liczymy, że derby stanu Texas padną dziś łupem Rockets, którzy wygrają i pokryją handicap -6.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w spotkaniu Nordsjaelland z FC Kopenhagą obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednej bramce. Faworytem zdaniem bukmacherów są gracze ze stolicy, ale my uważamy, że nie będzie im łatwo, bo Nordsjaelland gra u siebie naprawdę dobrą piłkę.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.56.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB