Dubel na niedzielę 24.02. z kursem 2.61.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 24. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.61. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że San Antonio Spurs wygrają w Nowym Jorku przynajmniej sześcioma punktami. Jak już nie raz pisaliśmy, Knicks sezon spisali na straty i warto grać przeciwko tej drużynie, bo jest to opłacalne. W składzie nowojorczyków występują głównie juniorzy i gracze z G-League. Spurs powinni bez problemu poradzić sobie i pokryć handicap -5.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Al Ahly wygra wyjazdowe spotkanie z El Gounah. Goście walczą o mistrzowski tytuł i powinni wykorzystać fakt, ze liderujący Zamalek stracił punkty.  Naszym zdaniem Al Ahly dzisiaj wygra i zbliży się do lidera na cztery punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.61.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś