Dubel na niedzielę 6.01. z kursem 2.31.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na niedzielę 6.01. z kursem 2.31.
4.8 (95%) 4 głosów

Typy do Dubla na niedzielę 6. dzień stycznia wybraliśmy z hiszpańskiej La Liga oraz najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Real Madryt pokona przed własną widownią Real Sociedad. Królewscy wygrali ostatnio na Santiago Bernabeu trzy mecze z rzędu, w których nawet nie stracili gola. Sociedad jest na przeciwnym kursie, bo przegrali ostatnio dwa mecze z rzędu na wyjeździe, w których nie strzelili gola. W związki z tym liczymy, że Real przechyli dziś szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W drugim meczu Dubla na dziś, stawiamy, że Oklahoma City Thunder pokona u siebie Washington Wizards przynajmniej ośmioma punktami. Imponuje nam gra OKC, bo słabych rywali posyłają na deski. Rzadko kiedy zdejmują nogę z gazu, gdy prowadzą 15-20 punktami, tylko do końca walczą o jak najwyższy wynik. Wizards fatalnie grają na wyjazdach, bo na 21 potyczek w delegacjach przegrali aż 17 razy! Nie mają dziś szans w starciu z OKC i przegrają więcej noż ośmioma punktami.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na sobotę

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB