Dubel na poniedziałek 13.05. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 13. dzień maja wybraliśmy z MLB, czyli amerykańskiej ligi bejsbola oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Czekaliśmy z Dublem do popołudnia, gdyż wcześniej nie było kursów na mecz z bejsbola.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Phillies wygrają domowe spotkanie z Milwaukee Brewers. Goście będą dziś na wielkim zmęczeniu, bowiem minionej nocy grali mecz w Chicago w ramach Sunday Night Baseball na ESPN. Porażka z Cubs, potem podróż do Filadelfii, mało czasu na odpoczynek – to wszystko powinno odbić się na postawie Milwaukee. Phillies też wracają z wyjazdu, po tym jak wygrali serię w Kansas City, jednak grali mecz w niedzielne południe, więc mieli więcej czasu na złapanie oddechu. Uważamy, że gospodarze dziś otworzą serię zwycięstwem, tym bardziej, ze miotaczem będzie dziś ich as, czyli Aaron Nola.

W drugim meczu Dubla, liczymy że w spotkaniu Interu z Chievo zobaczymy przynajmniej trzy gole. Mediolańczycy walczą utrzymanie miejsca, gwarantującego miejsce w fazie grupowej przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Nie sądzimy, aby zlekceważyli rywala, który już spadł z ligi i w przyszłym sezonie zagra w Serie B. Liczymy na wysokie zwycięstwo Interu, a każdy (ewentualny) gol dla gości będzie miłym bonusem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB