Dubel na poniedziałek 13.05. z kursem 2.33.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 13. dzień maja wybraliśmy z MLB, czyli amerykańskiej ligi bejsbola oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Czekaliśmy z Dublem do popołudnia, gdyż wcześniej nie było kursów na mecz z bejsbola.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Phillies wygrają domowe spotkanie z Milwaukee Brewers. Goście będą dziś na wielkim zmęczeniu, bowiem minionej nocy grali mecz w Chicago w ramach Sunday Night Baseball na ESPN. Porażka z Cubs, potem podróż do Filadelfii, mało czasu na odpoczynek – to wszystko powinno odbić się na postawie Milwaukee. Phillies też wracają z wyjazdu, po tym jak wygrali serię w Kansas City, jednak grali mecz w niedzielne południe, więc mieli więcej czasu na złapanie oddechu. Uważamy, że gospodarze dziś otworzą serię zwycięstwem, tym bardziej, ze miotaczem będzie dziś ich as, czyli Aaron Nola.

W drugim meczu Dubla, liczymy że w spotkaniu Interu z Chievo zobaczymy przynajmniej trzy gole. Mediolańczycy walczą utrzymanie miejsca, gwarantującego miejsce w fazie grupowej przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Nie sądzimy, aby zlekceważyli rywala, który już spadł z ligi i w przyszłym sezonie zagra w Serie B. Liczymy na wysokie zwycięstwo Interu, a każdy (ewentualny) gol dla gości będzie miłym bonusem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama