Dubel na sobotę 1.06. z kursem 2.76.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 1. dzień czerwca wybraliśmy z szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.76. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Siruis – Djurgarden. Obie drużyny są bardzo overowe, zwłaszcza gospodarze mogą pochwalić się wysoką średnią goli na mecz. Sirius rozegrał w tym sezonie na własnym obiekcie sześć meczów i średnio w tych potyczkach padało 4.3 gola na mecz. W czterech z tych sześciu spotkań była pokrywana nie tylko linia 2.5 gola, ale – UWAGA! – 4.5 bramki na mecz. Trzy gole w dzisiejszym pojedynku to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Milwaukee Brewers pokonają na wyjeździe Pittsburgh Pirates. Liczymy na gości, bo miotaczem w zespole ze stanu Wisconsin będzie Brandon Woodruff. Oglądaliśmy jego grę w meczu przeciwko Phillies i o mały włos nie zanotował no-hittera. Kapitalnie narzucał piłki w różnych konfigruacjach, że tylko jeden pałkarz rywali potrafił zanotować jedyne w meczu wybicie. O ofensywę Brewers się nie martwimy, bo dysponują ogromną siłą rażenia. Naszym zdaniem pewna „dwójka”.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.76.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB