Dubel na sobotę 9.02. z kursem 2.18.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 9. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Toronto Raptors pokonają na wyjeździe nowojorskich Knicks przynajmniej siedmioma punktami. Nawet bez Kawhi Leonard’a gracze z Kanady nie powinni mieć problemu z wysokim zwycięstwem. Knicks minionej nocy przegrali w Detroit i nie sądzimy, aby ci gracze, którzy zostali w Nowym Jorku (a został sam szrot) byli w stanie nawiązać walkę z Toronto grając back to back.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Zamalek wygra wyjazdowe spotkanie z Nogoom FC. Goście są liderem rozgrywek w Egipcie i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, gdyż powoli zbliża się do nich Al Ahly. Gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli i z drużynami z czołówki przegrywali domowe spotkania. Liczymy, że Zamalek zgarnie dziś trzy punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB