Dubel na sobotę 9.02. z kursem 2.18.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 9. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Toronto Raptors pokonają na wyjeździe nowojorskich Knicks przynajmniej siedmioma punktami. Nawet bez Kawhi Leonard’a gracze z Kanady nie powinni mieć problemu z wysokim zwycięstwem. Knicks minionej nocy przegrali w Detroit i nie sądzimy, aby ci gracze, którzy zostali w Nowym Jorku (a został sam szrot) byli w stanie nawiązać walkę z Toronto grając back to back.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Zamalek wygra wyjazdowe spotkanie z Nogoom FC. Goście są liderem rozgrywek w Egipcie i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, gdyż powoli zbliża się do nich Al Ahly. Gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli i z drużynami z czołówki przegrywali domowe spotkania. Liczymy, że Zamalek zgarnie dziś trzy punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś