Dubel na środę 15.05. z kursem 2.31.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 15. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z szwajcarskiej Super League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Helsingborga z AIK-iem Sztokholm padną przynajmniej dwa gole. W ostatnich czterech pojedynkach między tymi drużynami na tym stadionie, linia 2.5 gola była pokrywana za każdym razem. Liczymy, że dziś kibice na Olympia Stadion zobaczą przynajmniej dwa trafienia. Odważnym polecamy nawet over 2.5 gola.

W drugim meczu Dubla gramy na powyżej 2.5 gola w starciu Basel z Lucerną. Uwaga! W ostatnich jedenastu ligowych meczach między tymi drużynami na stadionie St. Jakob-Park linia powyżej 2.5 gola była pokrywana za każdym razem! Dziś albo ta seria zostanie przerwana, albo- i na to gramy –  kibice w Bazylei zobaczą przynajmniej trzy trafienia.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB