Dubel na środę 15.05. z kursem 2.31.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 15. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z szwajcarskiej Super League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Helsingborga z AIK-iem Sztokholm padną przynajmniej dwa gole. W ostatnich czterech pojedynkach między tymi drużynami na tym stadionie, linia 2.5 gola była pokrywana za każdym razem. Liczymy, że dziś kibice na Olympia Stadion zobaczą przynajmniej dwa trafienia. Odważnym polecamy nawet over 2.5 gola.

W drugim meczu Dubla gramy na powyżej 2.5 gola w starciu Basel z Lucerną. Uwaga! W ostatnich jedenastu ligowych meczach między tymi drużynami na stadionie St. Jakob-Park linia powyżej 2.5 gola była pokrywana za każdym razem! Dziś albo ta seria zostanie przerwana, albo- i na to gramy –  kibice w Bazylei zobaczą przynajmniej trzy trafienia.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB