Dubel na środę 20.02. z kursem 2.61.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 20. dzień lutego wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz szwajcarskiej Challenge League (2. liga). Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.61. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że lider rozgrywek w Egipcie zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z El Gaish. Gospodarze zajmują 10. miejsce w tabeli i co ważne nie przegrali w lidze sześciu ostatnich  meczów na własnym stadionie. Jednak jeśli spojrzymy na ich rywali w tej niesamowitej serii, to zobaczymy, że grali z naprawdę przeciętnymi zespołami. Nikt z czołówki jeszcze ich nie sprawdził w tym sezonie na tym boisku. Na wyjazdach El Gaish przegrywał wyraźnie, czy to z Al Ahly, czy z Pyramids, a z Zamalek poległ  0:3.

W tej lidze różnica między czołówką tabeli a pozostałymi drużynami jest ogromna i naszym zdaniem dziś gospodarze przegrają. Nie zmieniamy tej opinii nawet po wczorajszej porażce Pyramids, bo to był dziwny mecz z czerwonymi kartkami, a tego nie da się przewidzieć. Zamalek  ma tyle mocną drużynę, że powinien spokojnie zdobyć na tym terenie dwie bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Winterthur pokona u siebie Rapperswil. Jest to bardziej typ przeciwko Rapperswil, które jest najgorszą drużyną 2. ligi w Szwajcarii. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sensacją.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.61.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…