Dubel na środę 20.02. z kursem 2.61.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 20. dzień lutego wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz szwajcarskiej Challenge League (2. liga). Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.61. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że lider rozgrywek w Egipcie zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z El Gaish. Gospodarze zajmują 10. miejsce w tabeli i co ważne nie przegrali w lidze sześciu ostatnich  meczów na własnym stadionie. Jednak jeśli spojrzymy na ich rywali w tej niesamowitej serii, to zobaczymy, że grali z naprawdę przeciętnymi zespołami. Nikt z czołówki jeszcze ich nie sprawdził w tym sezonie na tym boisku. Na wyjazdach El Gaish przegrywał wyraźnie, czy to z Al Ahly, czy z Pyramids, a z Zamalek poległ  0:3.

W tej lidze różnica między czołówką tabeli a pozostałymi drużynami jest ogromna i naszym zdaniem dziś gospodarze przegrają. Nie zmieniamy tej opinii nawet po wczorajszej porażce Pyramids, bo to był dziwny mecz z czerwonymi kartkami, a tego nie da się przewidzieć. Zamalek  ma tyle mocną drużynę, że powinien spokojnie zdobyć na tym terenie dwie bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Winterthur pokona u siebie Rapperswil. Jest to bardziej typ przeciwko Rapperswil, które jest najgorszą drużyną 2. ligi w Szwajcarii. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sensacją.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.61.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…