Dubel na środę 6.02. z kursem 2.12.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 6. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz ze szkockiej Premiership. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.12. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu St. Mirren z Motherwell padną przynajmniej dwa gole. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli a goście są o cztery „oczka” wyżej. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwa razy i za każdym razem zwycięzca był inny. St. Mirren wygrali na boisku rywala 1:0, a Motherwell również zanotował wyjazdową wygraną 2:0. Liczymy, że dziś padną w tym pojedynku przynajmniej dwa gole. Być może goście znów wygrają 2:0, albo padnie remis 1:1. Nie mamy nic przeciwko takim rezultatom, bo gramy na over 1.5 gola.

W NBA stawiamy, że Warriors pokonają Spurs przynajmniej dziewięcioma punktami. W ekipie z San Antonio nie zagra dziś dwóch ważnych graczy, LaMarcus Aldridge i DeMar DeRozan. Trener Greg Popovic postanowił dać swoim gwiazdom wolne, a to oznacza, że GSW powinni wygrać wysoko. Naszym zdaniem różnica punktowa będzie w okolicach 15 „oczek”, ale my zagramy bezpiecznie na gospodarzy z handicapem -8.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.12.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB