Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 19. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.88. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Dziś Dubla dajemy trochę później, bo bukmacherzy nie spieszyli się z wystawieniem kompletu rynków na mecze NBA. Sporo dziś spotkań, a rano tylko trzy pozycje miały wszystkie rynki.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają na wyjeździe Minnesotę Timberwolves siedmioma lub więcej punktami. Obrońcy tytułu zmierzą się z drużyną, która dziś będzie bardzo osłabiona. W zespole Wilków znów zabraknie Jeff’a Teague, Derricka Rose’a, Loul Denga i Roberta Covingtona. W GSW nie zagra DeMarcus Cousins, ale i bez niego Warriors radzili sobie w pierwszej fazie sezonu.

Warriors rzadko przegrywają dwa mecze pod rząd, a ostatnio musieli uznać wyższość San Antonio. Naszym zdaniem GSW dziś pewnie wygrają.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap + 11.5 pkt na Atlantę Hawks w domowym starciu z Houston Rockets. W zespole z Teksasu zabraknie dziś Imana Shumperta i Nene, którzy biorą dzień wolnego na odpoczynek.

Może nie są to pierwszoplanowe postacie zespołu, ale to jednak pokazuje, że Rockets nie traktują poważnie Atlanty. Nie sprężają się, nie rzucają wszystkich sił, aby wygrać. Raczej mówią: „ok i tak wygramy, więc dziś możemy dać wolne temu i temu”. Może i Rockets wygrają (zapewne tak będzie), ale nie sądzimy, aby Hawks dali się pokonać więcej niż 11 punktami. Do tego James Harden też ostatnio narzekał na ból szyi, więc to również powinno odbić się na zdobyczy punktowej ekipy z Houston.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.88.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB