Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 19. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.88. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Dziś Dubla dajemy trochę później, bo bukmacherzy nie spieszyli się z wystawieniem kompletu rynków na mecze NBA. Sporo dziś spotkań, a rano tylko trzy pozycje miały wszystkie rynki.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają na wyjeździe Minnesotę Timberwolves siedmioma lub więcej punktami. Obrońcy tytułu zmierzą się z drużyną, która dziś będzie bardzo osłabiona. W zespole Wilków znów zabraknie Jeff’a Teague, Derricka Rose’a, Loul Denga i Roberta Covingtona. W GSW nie zagra DeMarcus Cousins, ale i bez niego Warriors radzili sobie w pierwszej fazie sezonu.

Warriors rzadko przegrywają dwa mecze pod rząd, a ostatnio musieli uznać wyższość San Antonio. Naszym zdaniem GSW dziś pewnie wygrają.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap + 11.5 pkt na Atlantę Hawks w domowym starciu z Houston Rockets. W zespole z Teksasu zabraknie dziś Imana Shumperta i Nene, którzy biorą dzień wolnego na odpoczynek.

Może nie są to pierwszoplanowe postacie zespołu, ale to jednak pokazuje, że Rockets nie traktują poważnie Atlanty. Nie sprężają się, nie rzucają wszystkich sił, aby wygrać. Raczej mówią: „ok i tak wygramy, więc dziś możemy dać wolne temu i temu”. Może i Rockets wygrają (zapewne tak będzie), ale nie sądzimy, aby Hawks dali się pokonać więcej niż 11 punktami. Do tego James Harden też ostatnio narzekał na ból szyi, więc to również powinno odbić się na zdobyczy punktowej ekipy z Houston.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.88.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy