Dubel na wtorek 23.04. z kursem 2.13.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 23. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z francuskiej Ligue 2. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.13. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Philadelphia 76ers pokona u siebie Brooklyn Nets przynajmniej pięcioma punktami. Sixers prowadzą w tej serii 3:1 i będą chcieli ją zamknąć we własnej hali, żeby już nie jechać na kolejne starcie do Nowego Jorku. W ostatnim meczu Nets rzucili na szalę wszystko co mieli najlepszego, a mimo to przegrali. Uważamy, że dziś nie będą już mieli motywacji i polegną dość wyraźnie w Wells Fargo Center.

W drugim meczu Dubla stawiamy domową wygraną Metz z Grenoble. Gospodarze są liderem rozgrywek i pewnie zmierzają do ekstraklasy. Na własnym stadionie wygrali w lidze aż 11 z 17 spotkań i liczymy, że dziś zdobędą kolejne trzy punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.13.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś