Dwa typy NBA: Phoenix Suns vs Detroit Pistons oraz NO Pelicans vs Atlanta Hawks

Typy z NBA
Typy z NBA

Wczorajszy dzień był dla nas dniem wolnym od pracy. Dzisiaj wracamy i w ramach rekompensaty, mamy dla was dwa typy na dzisiejsze spotkania. Dzisiaj meczów dużo, więc jest w czym wybierać. Zapraszamy!

Pistons z przytupem rozpoczęli sezon i są w czubie swojej konferencji. Ostatni mecz z Pacers obnażył jednak dużo słabości drużyny z Detroit: niedbałość o posiadania, co w rezultacie skutkowało łatwymi punktami dla zawodników z Indianapolis; dużo niecelnych rzutów; ogólnie był to bardzo brzydki mecz. Pokazuje to, jak w meczu z Pistons ważna jest obrona obwodu. Dobrze się składa, bo i Knight i Bledsoe są na swoich pozycjach przyzwoitymi obrońcami. Ten mecz będzie miał też jeden główny matchup: Chandler vs Drummond. Jeśli doświadczony center drużyny z Arizony nie da się rozpędzić młodemu Andre, to mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Ponadto do Phoenix wraca Marcus Morris, który w lecie został w dość brzydki sposób Wytransferowany z Suns. Będzie się działo!
[sc:bet365] NBA, godz.03:30, Phoenix Suns vs Detroit Pistons Typ: Suns (-4,5) kurs: 1.83

Hawks po leniwym początku sezonu wracają na odpowiednie tory, pokazując jednocześnie, że bardzo dobry ubiegły sezon w ich wykonaniu, nie był dziełem przypadku. Hawks to w dalszym ciągu ta sama drużyna, dużo biegają bez piłki, asystują, szukają partnerów na wolnych pozycjach, a przede wszystkim mają do siebie zaufanie. Dzisiaj do ogrania mają gospodarzy z Nowego Orleanu. Wszystkie huczne zapowiedzi na temat genialnej gry Anthony’ego Davisa możemy włożyć między bajki. Jest to wciąż świetny obrońca, lepszy niż przedtem, ale w ataku to gracz dość jednowymiarowy. Nie odmawiam mu talentu, bo tego ma sporo, ale wymagania jakie się przed nim stawia są za wysokie. Drugiego LeBrona z niego nie będzie. Dzisiaj Jastrzębie wyjadą z Nowego Orleanu zwycięskie.

[sc:bet365] NBA, godz.02:00, New Orleans Pelicans vs Atlanta Hawks, Typ: Hawks(-3) kurs: 1.90

Najlepszy bukmacher w sieci to Bet365! Sprawdzone!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.