eME U-17: Polska przegrała z Serbią

Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała w drugim meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy do lat 17 z Serbią 1:2 (0:1). Spotkanie pomiędzy obiema drużynami narodowymi odbyło się w Warszawie na stadionie Polonii.

Na listę strzelców po stronie Biało-Czerwonych wpisał się w 78. minucie Mikołaj Kwietniewski. Natomiast wcześniej bramki dla Serbów strzelali odpowiednio Stefan Ilić oraz Armin Derlek. Warto zaznaczyć, iż grano dwa razy po 40 minut.

Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego na tym etapie rywalizacji pasują się ex aequo z Irlandią na drugim miejscu. Z kolei Białe Orły dzięki wygranej zapewniły sobie awans z pierwszego miejsce w grupie.

Ostatnie starcie w ramach tych kwalifikacji Polacy rozegrają już w najbliższą sobotę (godz. 18:00). Wówczas zmierzą się w Pruszkowie z Irlandią. Finały młodzieżowego Euro odbędą się w maju w Azerbejdżanie.