Eredivisie: De Graafschap zremisowało z Vitesse

Piłkarze De Graafschap zremisowali przed własną publicznością z Vitesse Arnhem 2:2 (1:1) w meczu 24. kolejki holenderskiej Eredivisie. Od 83. minuty gry w drużynie gospodarzy występował Piotr Parzyszek.

Kibice zgromadzeni na De Vijverberg pierwsze trafienie obejrzeli po kwadransie rywalizacji. Wówczas na prowadzenie wyszli goście, a na listę strzelców wpisał się Marvelous Nakamba. Pięć minut przed przerwą do wyrównania doprowadził Vincent Vermeij, który pokonał Eloy’a Rooma mocnym uderzeniem pod poprzeczkę.

Po zmianie stron 21-latek nie zwolnił tempa i zdobył kolejnego gola dla gospodarzy. Rezultat na 2:2 ustalił w 84. minucie Lewis Baker.

Podopieczni Jana Vremana zremisowali w ten sposób piąte spotkanie i znajdują się obecnie na przedostatnim miejscu w tabeli. Dla Vitesse, zajmującego aktualnie piątą pozycję, był to siódmy podział punktów.