Erik Lamela: Nie zamierzam odchodzić z Tottenhamu

Erik Lamela nie zamierza odchodzić z Tottenhamu Hotspur. Argentyński pomocnik zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest bardzo szczęśliwy w londyńskim zespole i w najbliższym czasie nie zamierza zmieniać piłkarskiego otoczenia.


W brytyjskiej prasie od dawna pisze się o ewentualnych przenosinach 23-letniego skrzydłowego do nowego klubu. Najczęściej w gronie potencjalnych zainteresowanych wymienia się dwie drużyny z Półwyspu Apenińskiego: Inter Mediolan oraz AS Romę.

– Odkąd tutaj jestem to słyszę tylko o swoim odejściu. Mówili o tym podczas mojego pierwszego oraz drugiego sezonu. Słyszę o tym także teraz – powiedział Erik Lamela, cytowany przez „London Evening Standard”.

– Ja się oczywiście do tego nigdy nie odnosiłem, bowiem tak naprawdę nie mam w tej sprawie nic konkretnego do powiedzenia – kontynuował były gracz rodzimego River Plate.

– Zawsze skupiałem się na grze dla Tottenhamu. Miałem przenieść się do Marsylii, Interu, czy też AS Romy? Nie, zawsze chciałem zostać na White Hart Lane – zaznaczył niezwykle utalentowany Argentyńczyk.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Przystosowałem się do tutejszych warunków. Dodatkowo moi koledzy sprawili, że czuję się tutaj jak w domu – dodał urodzony w Carapachay piłkarz.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB