Erik Lamela: Nie zamierzam odchodzić z Tottenhamu

Erik Lamela nie zamierza odchodzić z Tottenhamu Hotspur. Argentyński pomocnik zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest bardzo szczęśliwy w londyńskim zespole i w najbliższym czasie nie zamierza zmieniać piłkarskiego otoczenia.

W brytyjskiej prasie od dawna pisze się o ewentualnych przenosinach 23-letniego skrzydłowego do nowego klubu. Najczęściej w gronie potencjalnych zainteresowanych wymienia się dwie drużyny z Półwyspu Apenińskiego: Inter Mediolan oraz AS Romę.

– Odkąd tutaj jestem to słyszę tylko o swoim odejściu. Mówili o tym podczas mojego pierwszego oraz drugiego sezonu. Słyszę o tym także teraz – powiedział Erik Lamela, cytowany przez „London Evening Standard”.

– Ja się oczywiście do tego nigdy nie odnosiłem, bowiem tak naprawdę nie mam w tej sprawie nic konkretnego do powiedzenia – kontynuował były gracz rodzimego River Plate.

– Zawsze skupiałem się na grze dla Tottenhamu. Miałem przenieść się do Marsylii, Interu, czy też AS Romy? Nie, zawsze chciałem zostać na White Hart Lane – zaznaczył niezwykle utalentowany Argentyńczyk.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Przystosowałem się do tutejszych warunków. Dodatkowo moi koledzy sprawili, że czuję się tutaj jak w domu – dodał urodzony w Carapachay piłkarz.

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…