Falkenbergs – Varbergs – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Falkenbergs – Varbergs. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 17. dzień września, wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Znów nie mamy zbyt wielkiego wyboru w piłkarskich typach na czwartek, dlatego udajemy się do Szwecji i zagramy przeciwko najgorszej drużynie Allsvenskan.

Piłkarze Falkenbergs, w 19 kolejkach zdobyli zaledwie 13 punktów, a ostatnio przegrali trzy mecze z rzędu. Zasłużenie zatem zajmują ostatnie miejsce w tabeli i uważamy, że dziś nie poprawią swojej beznadziejnej sytuacji.

Natomiast Varbergs może tuzami nie są, ale ostatnio wygrali trzy spotkania z rzędu i plasują się w środku ligowego zestawienia.

W związku z tym stawiamy, że grający na wyjeździe Varbergs, wygrają ze zdecydowanie najgorszą drużyną szwedzkiej ekstraklasy.

Falkenbergs – Varbergs, typ:  2, kurs: 2.55.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Ferencvaros – Molde https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ferencvaros-molde/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-35/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Austria II – Horn – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/austria-ii-horn-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…