Fantasy Football od Bet365 – zagraj i wygraj!

Lubicie gry Fantasy? Wiecie, wybieracie drużynę a ona punktuje zgodnie z realnymi osiągnięciami wybranych piłkarzy na boisku. Proste, prawda?

Świętuj nowy sezon tworząc drużynę Fantasy Football wyłącznie w Pokerze w bet365. Zbuduj swoją drużynę i każdego dnia będziesz mógł wziąć udział w trzech emocjonujących freerollach!

Po prostu zbierz dwie monety, aby odblokować swojego pierwszego zawodnika i zarezerwować sobie miejsce we freerollu ‘All In’ Shootout. Te emocjonujące wydarzenia zakończą się w ciągu kilku minut, więc dodaj więcej zawodników do swojej drużyny, aby mieć szansę na grę w większej ilości freerolli i na wygranie kolejnych nagród. Możesz dwa razy szybciej zbudować swoją drużynę grając na Stołach Premium.

Aby móc otrzymać swoje nagrody, zdecyduj się na udział w promocji.

Fantasy Football – Najważniejsze warunki

 • Promocja trwa od 12:00 GMT 27. lipca do 11:59 GMT 24. sierpnia i posiada ona 24-godzinne okresy kwalifikacyjne, które trwają od 12:00 GMT do 11:59 GMT następnego dnia.
 • Wartość Twojej ostatecznej drużyny – łączna wartość wszystkich Twoich aktualnych zawodników – określa nagrody, do których się kwalifikujesz. Możesz mieć aż do 11 aktualnych zawodników: są to zawodnicy o najwyższej wartości, których odblokowałeś do tej pory. Dostępne nagrody, wartość drużyny i wartość indywidualnego zawodnika są wyświetlane w lobby pokera.
 • Możesz odblokować zawodników w następujący sposób: każdy z pierwszych 10, kiedy zbierzesz dwie monety; każdy z następnych 40, kiedy zbierzesz 10 monet; i każdy kolejny, kiedy zbierzesz 15 monet.
  Otrzymasz jedną monetę za każdy Punkt Merit zdobyty na Stołach Premium; na innych stołach zyskasz 0,5 monety za każdy zdobyty punkt.
 • Punkty Merit zdobędziesz grając za prawdziwą gotówkę przy stołach pieniężnych i turniejowych po kursie 15 za każde 1€ lub 1£ zapłaconej prowizji (rake) lub opłaty turniejowej.
  Aby otrzymać jakąkolwiek nagrodę, którą wygrałeś w dowolnym początkowym okresie kwalifikacyjnym, musisz zdecydować się przed zakończeniem danego okresu kwalifikacyjnego. Kiedy zdecydujesz się, to będziesz mógł otrzymać nagrodę, którą wygrałeś w bieżącym i we wszystkich kolejnych okresach kwalifikacyjnych.
 • W każdym z okresów kwalifikacyjnych, możesz otrzymać Token Turniejowy na wejście do wszystkich trzech odpowiednich freerolli ‘All In’ Shootout i jedną Nagrodę Premium o najwyższej wartości, do której się zakwalifikujesz.
 • Dzienne freerolle ‘All In’ Shootout odbywają się: o 19:00 GMT z pulą nagród 100€; o 20:00 GMT z pulą nagród 200€; o 21:00 GMT z pulą nagród 500€.
 • Tokeny Turniejowe na wejście do freerolla 'All In’ Shootout mogą zostać wykorzystane wyłącznie na wejście do danego wydarzenia z odpowiednią pulą nagród i jeżeli nie zostaną wykorzystane to stracą ważność, kiedy rozpocznie się ostatnie z odpowiednich wydarzeń.
 • Tokeny Turniejowe na wejście do Twister Sit & Gos mogą zostać wykorzystane wyłącznie na wejście do Twister Sit & Gos z kwotą buy-in 2€ i jeżeli nie zostaną wykorzystane, to stracą ważność po upływie dwóch miesięcy od ich przyznania.
 • Kwota pieniężna straci ważność, jeżeli nie zalogujesz się do lobby pokera lub mobilnego pokera w ciągu siedmiu dni od momentu przyznania kwoty pieniężnej.
 • Nagroda Doładowania i Ekstra Bonus – Najważniejsze warunki
  Aby zakwalifikować się do kwoty, musisz złożyć depozyt/przelać środki na swoje konto Pokera jak podano w odpowiedniej metodzie komunikacji: w programie pokera, za pomocą emaila lub wiadomości internetowej.
  Kwota straci ważność, jeżeli nie zalogujesz się do programu pokera w ciągu siedmiu dni od momentu przyznania kwoty.