FC Porto – Famalicao – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

FC Porto – Famalicao. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 23. dzień stycznia, wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że FC Porto pokona u siebie Famalicao i w całym meczu padną przynajmniej cztery bramkiOczywiście jest to ryzykowny typ, ale wcale nie taki mało prawdopodobny i naszym zdaniem wart kilku Euro/PLN/USD.

Porto jest liderem rozgrywek i na swoim stadionie zanotowało do tej pory komplet ośmiu wygranych. Wczorajsza porażka Sportingu sprawia, że dziś gospodarze mogą powiększyć swoją przewagę nad największym rywalem do mistrzostwa, do sześciu punktów.

Famalicao plasuję się tuż nad strefą spadkową, zajmując 15. pozycję.

Uważamy, że sportowo Porto jest z cztery razy lepsze od dzisiejszego rywala, dlatego liczymy, że gospodarze dziś wygrają, co oczywiście nie powinno być żadnym, trudnym wyzwaniem. Oczywiście nasza linia 3.5 gola będzie tutaj najważniejsza, ale sądzimy, że przed własną widownią, Porto nie spuści nogi z gazu i będzie chciało wygrać jak najwyżej.

Wynik jaki chodzi nam po głowie to 4:0 lub 3:1. W związku z tym stawiamy na wygraną Porto i pokrycie linii 3.5 gola.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

FC Porto – Famalicao, typ: 1 i powyżej 3.5 gola, kurs 2.54.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Almeria – Espanyol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-almeria-espanyol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: St. Liege – Eupen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-st-liege-eupen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…