Fernandinho: Skupiamy się wyłącznie na meczu z Chelsea

Manchester City zmierzy się w niedzielę z londyńską Chelsea w piątej rundzie FA Cup. Pomocnik “The Citizens”, Fernandinho przyznał przed meczem, że jego drużyna koncentruje się wyłącznie na najbliższym starciu.

– Cieszę się, że w lutym nadal bierzemy udział we wszystkich rozgrywkach. Musimy jednak pamiętać, że do zakończenia sezonu pozostało jeszcze kilka miesięcy – powiedział Brazylijczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Myślę, że najważniejsze jest koncentrowanie się wyłącznie na najbliższych starciach. Niedługo czeka nas mecz wyjazdowy z Chelsea w FA Cup, później Liga Mistrzów, a następnie finał Pucharu Ligi Angielskiej. Mam nadzieję, że zagramy dobrze w każdym z tych spotkań – dodał.

– Teraz skupiamy się na rywalizacji z “The Blues”. Cały tydzień spędziliśmy na przygotowaniach, więc myślę, że zanotujemy bardzo dobry występ. Nasi rywale będą chcieli pokazać, że są silną drużyną, dlatego z pewnością zobaczymy wielki mecz – podsumował.

Podopieczni Manuela Pellegriniego awansowali do piątej rundy, pokonując Aston Villę 4:0. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…