Fernando Torres chce zostać w Atletico Madryt

31-letni hiszpański napastnik Atletico Madryt, Fernando Torres ujawnił, iż chciałby zostać w ekipie Los Colchoneros po zakończeniu bieżącego sezonu ligowego. Obecnie doświadczony snajper przebywa w zespole prowadzonym przez Diego Simeone na zasadzie wypożyczenia.

Do madryckiego klubu były napastnik Liverpoolu oraz londyńskiej Chelsea przeniósł się na początku stycznia bieżącego roku z AC Milan. Warto zaznaczyć, iż za dziewięć miesięcy Hiszpan zostanie wolnym agentem.

– Nie jest żadną tajemnicą, że chcę swoją karierę piłkarską kontynuować w Atletico Madryt – powiedział Fernando Torres, cytowany przez dziennik „AS”.

– Wydaje mi się, że jeżeli siądziemy do rozmów i Atletico będzie wówczas czuło to samo co ja, to wszystkie szczegóły powinny zostać dopięte na ostatni guzik bardzo szybko – dodał ponad stukrotny reprezentant La Roja.

W bieżącym sezonie ligowym Fernando Torres rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach dziewięć spotkań, w których zdobył dwie bramki (obie w Primera Division) oraz zanotował jedną asystę.