Flavio Paixao: Walczymy dalej o pierwszą ósemkę

– W piłce, tak jak w życiu, chodzi o to, żeby iść do przodu i się nie załamywać potknięciami. Jesteśmy dobrej myśli i walczymy dalej o pierwszą ósemkę – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Lechii Gdańsk, Flavio Paixao.

– Takie spotkanie jak z Górnikiem nie powinno nam się zdarzyć. Powinniśmy wygrać w Zabrzu różnicą dwóch, trzech goli i wówczas nasza sytuacja w tabeli wyglądałaby znacznie lepiej. Ale w piłce, tak jak w życiu, chodzi o to, żeby iść do przodu i się nie załamywać potknięciami – stwierdził doświadczony snajper, cytowany przez „lechia.pl”.

– Jesteśmy dobrej myśli i walczymy dalej o pierwszą ósemkę – zaznaczył były gracz Śląska Wrocław.

– Czeka nas trudne spotkanie, bo Termalica jest dobrze poukładanym zespołem i pokazała już w tym sezonie, że potrafi grać w piłkę. Dlatego trenujemy ciężko przed niedzielnym meczem, bo chcemy odnieść zwycięstwo i podtrzymać dobrą passę meczów na naszym stadionie – kontynuował.

– Tym bardziej, że gramy wiosną naprawdę fajną piłkę. I nawet nie musi to być wygrana 5:0 czy 5:1. Wolałbym wygrać skromnie 1:0 z Termalicą i potem sięgnąć po zwycięstwo w kolejnym meczu wyjazdowym z Legią Warszawa – dodał.