Fraser Forster zadowolony z powrotu na boisko

27-letni angielski bramkarz Southampton FC, Fraser Forster nie ukrywał w swoim ostatnim wywiadzie sporego zadowolenia z powrotu na ligowe boiska. Reprezentant Anglii z powodu kontuzji pauzował przez dziewięć miesięcy.

Były golkiper szkockiego Celtiku wystąpił w czterech ostatnich starciach ligowych. Warto zaznaczyć, iż Święci nie zaznali w tych spotkaniach żadnej porażki. Co więcej, w trzech rywalizacjach zachowywali czyste konto.

– Najważniejsza na chwilę obecną jest dla mnie regularna gra w barwach Southampton. W tej chwili nie myślę o niczym innym, chcę po prostu cieszyć się futbolem – powiedział Fraser Forster, cytowany przez “fourfourtwo.com”.

– Nie da się ukryć, iż jestem zachwycony powrotem na boisko. Wszystkie dodatkowe rzeczy, które mnie spotkają w najbliższym czasie będą dla mnie osobiście wspaniałą premią. Zobaczymy co się wydarzy – dodał.

Z gry doświadczonego golkipera wykluczył uraz ścięgna rzepki. Problemy ze zdrowiem byłego zawodnika Newcastle United okazały się na tyle poważne, że potrzebna była specjalistyczna operacja, która odbyła się pod koniec marca ubiegłego roku.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…