Gdzie można oglądać mecze NBA na żywo?

Gdzie oglądać legalnie i na żywo oraz co najważniejsze – za darmo – mecze NBA?

Tak tak, to dziś rozpoczyna się nowy sezon NBA. Długo czekaliśmy, ale wreszcie będzie można delektować się koszykówką na najwyższym poziomie. Czy San Antonio Spurs obronią mistrzowski tytuł? A może zagrozi im ktoś ze Wschodu, np Cleveland Cavaliers, do których wrócił LeBron James?

U progu nowego sezonu pytań można stawiać wiele, ale większość odpowiedzi poznamy zapewne w pierwszej połowie 2015 roku, bo jak mawiają fachowcy – „prawdziwy sezon zaczyna się po All Stars Game” – i trudno się z nimi nie zgodzić.

Gdzie zatem można oglądać NBA na żywo i za darmo? Oczywiście u bukmacherów. Polecamy Wam szczególnie dwóch, u których praktycznie nie ma opóźnienia związanego ze streamingiem. Ostatnio testowaliśmy Bet365 i Unibet TV i obraz dociera szybciej do komputera o około 5 sekund niż przez dekoder telewizji satelitarnej.

Załóż konto klikając w te linki  – w Bet365 – lub Unibet. Oglądanie meczów (nie tylko NBA) jest całkowicie darmowe, trzeba jedynie posiadać minimalne środki (np 5 zł) na koncie gracza. „Piątak” – za legalny dostęp do NBA? To jak za darmo!

Zatem nie czekaj dłużej! Załóż konto w Bet365 lub Unibet i ciesz się NBA na żywo.